• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Девон и Клер Стенцос криви од столче, повеќе бои

Девон и Клер Стенцос криви од столче, повеќе бои

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Подобрете ја вашата дневна соба или завршете ја барот во вашиот дом со додавање на Heastigh со оваа столица. Удобноста и безбедноста се зголемуваат со заоблените страни. Покрај тоа, кадифената ткаенина и цврстата рамка од тврдо дрво прават пријатна, стабилна и издржлива столица. Леснотијата е зголемена со нејзината полесна тежина и фактот дека е целосно собрана. Спарете ја суптилната рамка и темно кафеава рамка и нозе со скоро секој декор. Нагласете го вашиот бар или која било просторија во куќата со овој стратешки и намерно дизајниран Barstool. Девон и Клер Станцос криви столче, повеќе бои : Тргаво дрво. Кадифена ткаенина. Темно кафеаво. 21 1/2 "широк x 20 1/2" длабок x 41 1/4 "висок.


Карактеристики на понудата

Слични понуди