• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Arctic Quest Boy's Boy's Block Block Puffer јакна и Sky Bib Snowsuit Set - големина длабока црна боја

Arctic Quest Boy's Boy's Block Block Puffer јакна и Sky Bib Snowsuit Set - големина длабока црна боја

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Останете топло во јакната во бојата на ова момче и скијачката костум за скијање, поставени од Арктикот потрага. Направено со полиестер отпорна на вода и лесна изолација, ова е идеален сет за зимска игра. Карактеристиките вклучуваат прилагодливи ленти за рамо и преден патент на биб и внатре во руно поставата на јакна. 600мм отпорна на вода обложена надворешна обвивка. Анти-пил руно поставена во јакна. Поштенски предни и засилени колена на ски -биб. Целосно миење машина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди