• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чорапи на екипажот на мажите Омбре ленти

Чорапи на екипажот на мажите Омбре ленти

 
DEN 223.68

Количина на стоки
Достапно

Празнични и забавни, овој начин да ги прославиме чорапите на Омбре ленти, сигурно ќе бидат сакани од сите! Црвениот, бел и синиот дизајн го менува вашиот стил на разигран и уникатен начин. Материјал : 68% памук/28% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Детали за цвест на пети; Контраст за печатење. Омбре Стрип екипаж чорапи за мажи од пат да слават.


Карактеристики на понудата

Слични понуди