• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници за преголеми маици за мажи, 2 пакувања

Без граници за преголеми маици за мажи, 2 пакувања

 
DEN 959.36

Количина на стоки
Достапно

Одржувајќи го удобно во преголемата граница на границите. Тоа е тој мек, опуштен изглед што ве тера да се враќате повеќе. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема, опуштена вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка преголема маица 2-пакет од без граници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди