• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стапче индустрии Вудленд диви животни растенија жолти цвеќиња Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дејвид Лорен?

Стапче индустрии Вудленд диви животни растенија жолти цвеќиња Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : засади, дрво, вегетација, земја, на отворено, природа, шумски, шума, шумичка, стебло на дрво, бреза. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Дејвид Лоренц.


Карактеристики на понудата

Слични понуди