• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Amrapur Ownerseas Inc. Allure plush damask лента за ленти

Amrapur Ownerseas Inc. Allure plush damask лента за ленти

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : -Материјал : 100% полиестер. -Мачија што може да се пее. -Сефт и кадифен дизајн на ленти. Материјал : -Полистер. Димензии : Севкупна тежина на производот : -2,8 фунти. Боја бледо сина - целокупна должина - горе до дно : -90 ". Боја бледо сина - целокупна ширина - од страна на страна : -66 ". AMRA2704 Карактеристики Материјал : 100% полиестер. Машина за перење. Мека и кадифен дизајн на ленти. Материјал : полиестер. Димензии Севкупна тежина на производот : 2,8 фунти. Боја бледо сина целосна должина - од горе до дно : 90 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 66".


Карактеристики на понудата

Слични понуди