• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ван Гог Маслена Боја, 500мл Конзерва, Суров Умбер

Ван Гог Маслена Боја, 500мл Конзерва, Суров Умбер

 
DEN 335.20

Количина на стоки
Достапно

Маслена боја која на уметникот Му нуди квалитет На Кралските Талени по економична цена. Истите висококвалитетни Пигменти што се користат во Маслата Од Рембрант се користат овде, само во помала концентрација. Тие имаат севкупен одличен степен на леснотија. Маслата од Ван Гог се предмет на прецизни производствени и лабораториски контроли кои обезбедуваат чистота на бојата, конзистентност на путерот и сигурни работни квалитети во секоја цевка. 200мл. Висококвалитетен пигмент. Одлична леснотија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди