• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Checkerboard Lifestyle Две наметки фрлаат перница, бела

Checkerboard Lifestyle Две наметки фрлаат перница, бела

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Checkerboard Lifestyle Две наметки фрлаат перница, бела : меко текстуална резистентна содржина на отпорност на траење : ткаена полиестерска содржина : faux downize : 18 "x 18 " Прославете ја брачната еднаквост! Одличен подарок за неколку нови невести. Координирање на дизајнот на грб. Мекото текстурираната ткаенина е долготрајна, отпорна на брчки и се чувствува одлично како што изгледа. Доаѓа комплетно со пополнување на Faux-Down.


Карактеристики на понудата

Слични понуди