• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска скута јака против вратот ФАУ коктел фустан со појас

Женска скута јака против вратот ФАУ коктел фустан со појас

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Cocketенски Lapel јака против вратот Faux Cocktail Fasue со појас Цврст фустан во боја е суштинско парче за вашата колекција за секојдневна гардероба. Завршено со прицврстување на патент и половината за вратоврска, овој фустан има V вратот во стилот на завиткување за тоа додадено женствено. 100% полиестер. Завитка во стил V врат. Долги ракави. Скриен страничен патент. Копче манжетна. Врзана половината. Женски фустан. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина XS (висина : 5'9 ", градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35,4 инчи, рамо : 15,75 инчи, тежина : 125,2 фунти). Мерење (во инчи) големина -Најдобро гарнир на половината ширина на рамото - Вкупна должина - 35 3/8 - -28 - 14 5/8 - 39 3/4 S - 37 3/ 8 29 7/8 - 15 1/8 40 1/8m 39 3/8 31 7/8 - 15 5/8 40 1/2 L - 42 1/2 35 - 16 3/8 - 40 1/2xl - 45 5/8 - 38 1/4 - 17 - - 40 1/2.


Карактеристики на понудата

Слични понуди