• Најдобра цена
  • Неодамнешно
24Севечна облека за удобност плус големина на коленото должина на коленото без ремен мини фустан

24Севечна облека за удобност плус големина на коленото должина на коленото без ремен мини фустан

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Должината на коленото, плус, без големина на метежот Мини фустан е привлечен и маѓепсан, бидејќи го обликува овој флерт фустан, со беспрекорен деколте, плетенка од половината на империја и целосен, разгорен здолниште со должина на коленото. Стилски и удобен плус големина летен фустан за жени. без ремен. плетенка. Империја половината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди