• Најдобра цена
  • Неодамнешно
16 x16 Едноставно Daisy Agate Poly Accent Pillow, Brick Qty 1

16 x16 Едноставно Daisy Agate Poly Accent Pillow, Brick Qty 1

 
DEN 823.84

Количина на стоки
Достапно

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Дејзи 16 "x 16 " Сончана перница за акцент од тули од нашата колекција за одмор на плажа. Оваа перница ќе додаде крајбрежна вибрација на вашиот кревет, троседот или фотелјата! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер и се совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Четири достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 ", 20 "и 26 ", заедно со 14 "x20" правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Ова и сите дизајни од нашата колекција за одмор на плажа ќе донесат бранови радост во вашиот украсен дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Квадрат/реверзибилен. Препорачано место чисто.


Карактеристики на понудата

Слични понуди