• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сопственици на сертификати Luxpaper за документи, lb, црна постелнина w 'иднина е ваша' златна фолија, пакет, големина на држач 1 2 2

Сопственици на сертификати Luxpaper за документи, lb, црна постелнина w 'иднина е ваша' златна фолија, пакет, големина на држач

 
DEN 671.84

Количина на стоки
Достапно

Овие посебни капаци на сертификати доаѓаат во дебели, 100 lb.Ако барате висококвалитетно покритие за да ги сместите вашите важни награди, сертификати или документи, ова трајно покритие на документот е токму она што ви треба. Купете ги овие прекрасни, тешки опфаќања на акции на акции денес! Сопственици на сертификати Luxpaper. Beе бидете импресионирани од нејзината тежина и дебелина. Постојат секакви различни начини за презентирање и прикажување документи; Значи, без оглед во која ориентација сакате да ги прикажете вашите сертификати, лесно можете да изберете помеѓу класичен пејзаж и ориентации на портрети. Количина : 100 пакет. Можете да изберете помеѓу количини од 25, 50, 100 и 250 сопственици на сертификати за акции со премија; Без оглед на која пригода, ќе можете да обезбедите совршен број на убаво прикажани сертификати или документи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди