• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Класичен сноубордски панел за машка леденост, до големина 3XL

Класичен сноубордски панел за машка леденост, до големина 3XL

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Класичен снежен пант на мраз. Водоотпорна и изолирана, оваа пантолона ќе ве одржи суво во топло во снежни услови. Без разлика дали сте лопати снег, удирате по падините или само се обидувате да останете топло и суво; Овие панталони се мора да имаат зимска ставка. Другите карактеристики вклучуваат еластична лента за половината со затворање на влечење за дополнителна удобност, патенти џебови и манжетна за снег на нозете. Изолиран од мразот, класичен снежен пант. Водоотпорен и изолиран. Затворање на влечење. Еластичен опсег на половината. Зиперски џебови. Манжетна за снег на нозете.


Карактеристики на понудата

Слични понуди