• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Poppy Dreams II Сликарство печатење на завиткано платно

Poppy Dreams II Сликарство печатење на завиткано платно

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : -Арии подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно испружено.-фино уметно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Старо) : -образно. -коло : -multi; Виолетова.Так период : -корентен.Медиум : -икулие печатен.Проид Тип : -ПИНТ НА ​​Сликарство.Примарен уметнички материјал : -CANVAS.SUBJECT : -FLARAL и BOTANICAR. Големина 24 "H x 24 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 40 "H x 40 " W x 1,5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 48 " H x 48 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 " D -Индивидуално парче Тежина : -5 lbs. Големина 24 "h x 24 " w x 1.5 "d -verall висина - врвен до Marm6971 Карактеристики пристигнуваат подготвени за обесени. Вклучува сертификат за автентичност Професионално рачно истегната. Линечна уметност платно печати од колективниот колектив Мармонт Хил. Галерија завиткана во Одржливо, не-воедно дрво. Пол : Неутрален. '' h x 18 '' w x 1.5 '' d) : мали 18 ''-24 ''. Големина (32 ' 'H x 32 ' 'w x 1.5 ' 'd) : среден 25 ' '-32 ' '. Големина (40 ' 'H x 40 '' w x 1.5 '' d) : голем 33 ''-40 ''. Големина (48 '' H x 48 '' w x 1.5 '' d) : преголема 41 '' и погоре. Димензии Големина 18 '' h x 18 '' w x 1.5 '' d целокупната висина - од горе до дно : 18 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ''. Индивидуална тежина на парче : 5 lbs. Големина 24 ' 'H x 24 ' 'w x 1.5 ' 'd целокупна висина - од горе до дно : 24 ' '. Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ''. Индивидуална тежина на парче : 6 фунти. Големина 32 '' h x 32 '' w x 1.5 '' d целокупната висина - од горе до дното : 32 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ''. Големина 40 '' h x 40 '' w x 1.5 '' d целокупна висина - од горе до дно : 40 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 40 ''. Севкупна длабочина - напред кон назад : 1,5 ''. Големина 48 '' h x 48 '' w x 1.5 '' d индивидуално парче тежина : 12 фунти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди