• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Глави шорцеви за активни партнери на жени

Глави шорцеви за активни партнери на жени

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Активните шорцеви за перформанси на партнерот на Head се сè што ви треба кога барате удобност за движење за време на вежбањето. Изработени од удобна, лесна ткаенина, овие шорцеви се ветре за време на вежбање со висок интензитет. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. среден пораст; приближно. ИНСЕАМ : 3 ". Повлечете еластична лента за половината. Лесна, истегнување ткаенина за удобно вклопување. Рефлексивно лого на левата нога. 90% полиестер/10% Спандекс. Машината што може да се мие. Увезен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди