• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Garanimals Toddler Girls Solid Reece Pants, големини 2T-5T

Garanimals Toddler Girls Solid Reece Pants, големини 2T-5T

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Чувајте ја удобна и стилска во овие панталони од руно од Гаранимали. Овие џогери нудат удобно, опуштено вклопување што е одлично за време на игра и секојдневни активности. Изберете од забавни отпечатоци и бои за да се мешаат и да се совпаѓаат со нејзините омилени маранимали и врвови. Опциите се бесконечни! Се продаде исклучиво на! Цврсти панталони од руно. Се продава исклучиво на . 60% памук/40% полиестер. Увезени. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Еластична лента за половината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди