• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фустан со обвивка за обвивка со женски ФАУ со странична вратоврска

Фустан со обвивка за обвивка со женски ФАУ со странична вратоврска

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Овој фустан за завиткување носи учтивост во реалниот стил на Хедер Б. Забава и женствена со силуета со мини-должина, овој женски фустан е направен во удобна ткаенина и прави разноврсен додаток на вашата гардероба. Совршено за какви било прилики, пополнете го изгледот со омилените потпетици или сандали - нели! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : над коленото. Затворање : стил на пуловер со странична вратоврска. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; Дизајн на завиткување на факс. Fasureенски фустан со обвивка од Хедер Б.


Карактеристики на понудата

Слични понуди