• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Aviaенски лесен за патики за одење

Aviaенски лесен за патики за одење

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Овие патики беа направени за одење! Toе ги сакате овие нови женски чевли за одење во Avia Slip-on и за нивниот моден дизајн напред и за нивното супер удобно чувство. Горниот дел од решетката има акценти на контраст, со еластична јака и прилагодлива лента за цик-Zag, обезбедуваат лесни/лесни и безбедно вклопување. Материјал : вештачки горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се со прилагодлива лента за цик-Zag. Карактеристики : Горна мрежа; еластична јака; издржлива надворешна плоча на TPR. Авиа се лизга на патики за одење за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди