• Најдобра цена
  • Неодамнешно
И момчињата лежат полна поштеда кошаркарска јакна, големини 4-18

И момчињата лежат полна поштеда кошаркарска јакна, големини 4-18

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Завршете го неговиот атлетски изглед со оваа лесна поштенска јакна од и 1. Одликувајќи се со качулка, оваа јакна за момчиња е совршен слој за да го задржи секој ден или кога го игра својот омилен спорт. Аспиратор за мрежна мрежа со контрастно графичко печатење. Затворање на поштенско-ап. Долги ракави. Предни отворени џебови. Еластични манжетни и хемлин. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момци со лесна јакна од и 1.


Карактеристики на понудата

Слични понуди