• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Униформа за девојчиња за чудо на нација Училишна униформа со кратки ракави, меѓусебна маица, 2-пакет, големини 4-18

Униформа за девојчиња за чудо на нација Училишна униформа со кратки ракави, меѓусебна маица, 2-пакет, големини 4-18

 
DEN 268.16

Количина на стоки
Достапно

Оваа класична поло маица од Wonder Nation прави да се подготви за училиште. Лесно носење во удобна мешавина од памук, оваа кошула дефинитивно има директен стил. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две поло кошули. Fit : Полу-опремени. Деколте : Поло јака со копче за копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека и без ознака за дополнителна удобност; избледи и отпорен на материјал; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа Поло кошула 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.


Карактеристики на понудата

Слични понуди