• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Изедначи убавина fl. Оз. Поправка на балсам

Изедначи убавина fl. Оз. Поправка на балсам

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Поддршката за поправка на убавина е специјално формулиран за да помогне во негувањето на оштетената коса. Нашиот балсам нежно ја храни и ја поправа косата со хранлива густа латер што ја обезбедува секоја влакно на косата со сила. За најдобри резултати, едноставно масирајте го шампонот во влажна коса по шампон со еднаков шампон за поправка на убавина и темелно исплакнете. Нашиот балсам е направен без употреба на штетни хемикалии како што се парабен или фталат. Чувајте ја вашата коса добро исхрана и мирисајќи одлично со рамнотежа за поправка на убавина. Еднаква убавина разбира дека убавината не е само длабока кожа. Со голем избор на најновите производи за убавина што ја изедначуваат убавината, ви помага да бидете најдобри вие. Изедначи балсам за поправка на убавина, 12 мл се споредува со салдорот за поправка на пантенот и заштита на балсам. Негување шампон за оштетена коса. Парабен- и без фталат. Нето тежина 12 fl oz.


Карактеристики на понудата

Слични понуди