• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Девет.орачен женски корторој Шекет

Девет.орачен женски корторој Шекет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Суштинско ажурирање за вашата гардероба : Nine. Кул, обичен, забавен и модерен - овој Corduroy Shacket е совршен слој на вашиот ансамбл. Носете го соло или слоевит преку графичка мета и фармерки. Толку лесно! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Должина : 29 ”долга. Јака : точка. Затворање : Предно затворање на копчето. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб на градите. Карактеристики : Кордура ткаенина. Womenенски Corduroy Shacket од девет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди