• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 4 W 40 D 40 H Традиционални уметности и занаети Груба пила заграда, Даглас Фил

Ekena Millwork 4 W 40 D 40 H Традиционални уметности и занаети Груба пила заграда, Даглас Фил

 
DEN 1919.20

Количина на стоки
Достапно

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди