• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сет Серпентина За Директно Палење Со Суперкоил

Сет Серпентина За Директно Палење Со Суперкоил

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Сет За Серпентина За Директно Палење со суперкоил; 3 Вентил Модуларен; За Употреба w/12mm Свеќички; w/Продолжени Чизми; 4.5 инчи. Кафеава Чизма; Жолта; Комплет Од 8; Комплет За Суперкоил Овие калеми имаат напредна технологија на бобини, високо специјализирани силиконски магнетни челични јадра, заедно со оптимизирани стапки на намотување, отпорност и вртења до испорака 10-15 проценти повеќе енергија од оем калемите. Специјализираната епоксидна висока температура се спротивставува на шок и вибрации, додека ја зголемува топлинската спроводливост. Ова се директни замени за ПРИКЛУЧОЦИ ЗА оем калеми. Тие имаат тела и, или секундарни кули обликувани во ЖОЛТО ЗАБРЗУВАЊЕ и имаат месинг секундарни контакти (освен директен оган серпентина на апликации за приклучоци). Super Coil Постави Дополнителни Карактеристики Боја : Жолта.


Карактеристики на понудата

Слични понуди