• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тајни богатства женски карирани фланели џогери

Тајни богатства женски карирани фланели џогери

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Опуштете се и дневна во карирана. Овие џогери од тајните богатства се одличен пар на дното што се совршени за време на застој. Завршувањето на меката фланела на овие женски џогери ве одржува пријатно дење и ноќе. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесно вклопување. Повлечен стил. Еластична половината; влечење. Странични џебови. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Женски фланел карирани џогери од тајни богатства.


Карактеристики на понудата

Слични понуди