• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 12 W 67 H TRUE FIT PVC SINGE PALLEY HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, црна

Ekena Millwork 12 W 67 H TRUE FIT PVC SINGE PALLEY HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, црна

 
DEN 3791.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.


Карактеристики на понудата

Слични понуди