• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Патека Озарк Патека Мала и голема девојка за пешачење за пешачење за отворено

Патека Озарк Патека Мала и голема девојка за пешачење за пешачење за отворено

 
DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

Подгответе се за авантурите на отворено со подигање на патеката за пешачење од Озарк. Овие чизми се направени од комбинација на кожа, мрежна мрежа и трајни синтетички материјали, што ги прави доволно стилски за секојдневно носење и доволно цврсти за надворешно патување. Озарк патека. Лесно вклучено / лесно исклучување. Стил на чипка. Издржливи материјали. Не-означување на надворешната страна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди