• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ЕВ од Елен Деџенерис Але опуштена камо лента Jeanан шорцеви

ЕВ од Елен Деџенерис Але опуштена камо лента Jeanан шорцеви

 
DEN 425.44

Количина на стоки
Достапно

Завртените трим и маскирни ленти додаваат уникатен детал на вашиот тексас што ќе го сакате од EV1 од Елен Деџенерис. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина 4. приближно. ИНСЕАМ : 5 ". Опуштено вклопување. Поштенски мува; затворање на копчиња. Ставката содржи Repreve®, полиестерско влакно изработено од рециклирана пластика . тело : 58% памук/21% Repreve® Polyester/20% Rayon/1% Spandex; страничен панел : 75% памук/24% Repreve® Polyester/1% Spandex. Машинска миење. Увезена. EV1 од Елен Дегенерес тексас шорцеви за жени. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што е сè прифатливо, туку е и сè удобно. Овие се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди