• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Компатибилна касета за замена за кертриџ 90A тонер, црна, 18K принос џамбо

Компатибилна касета за замена за кертриџ 90A тонер, црна, 18K принос џамбо

 
DEN 1822.40

Количина на стоки
Достапно

Ова е погодно за употреба на домашно печатење или употреба на канцелариски/мал бизнис печатење. За употреба со печатачот LJ M4555 F, печатачот LJ M45555 FSKM, печатачот LJ M4555 H, печатачот LJ M601, lj M601 DN печатач, lj M601 N печатач, lj m602 печатач, lj m602d печатач, lj m602n printer, lj m603 Printer 603n Печатач, LJ M603 XH печатач. Овие касети се направени со компоненти на врвен квалитет и се прават да се споредат со оригиналниот кертриџ што го заменуваат. Ова не е оригинален кертриџ за HP, ова е кертриџ за замена на задниот дел што е направен за замена на кертриџот HP и да работи во вашиот HP печатач. Заменува 90 A, CE390 A. Работи со lj m4555f, lj m4555fskm, lj m4555h, lj m601, lj m601dn, lj m601n, lj m602, lj m602dn, lj m602n, lj m603, lj m603dn, lj m603n, lj m603xh. Црна, 18К принос џамбо.


Карактеристики на понудата

Слични понуди