• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Stuple Industries радоста празник Seashell венец графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Елизабет Тиндал

Stuple Industries радоста празник Seashell венец графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

 
DEN 7196.00

Количина на стоки
Достапно

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. Уметнички дела се однесуваат на : морскиот живот; Животно; Fishвездена риба; Без'рбетници; Одмор, знак, венец, школки. Дизајн од Елизабет Тиндал.


Карактеристики на понудата

Слични понуди