• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време на жени и патики од Клиф Клиф

Време на жени и патики од Клиф Клиф

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Трговијата со уморни патики од минатата сезона за овој трендовски нов тренер, во кој има размери од моментот и забавен flecked ѓон. Ленти за прилагодливо вклопување; Мешан материјал парчиња горен; Мемориска пена за меморија; Човечка постава; Шок-апсорбирајќи ја Ева надворешната страна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди