• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Wynwood Studio Canvas Fashion Books Dachshund Mase and Glam Books Wall Art Canvas Print Black Pastel Red 12x12

Wynwood Studio Canvas Fashion Books Dachshund Mase and Glam Books Wall Art Canvas Print Black Pastel Red 12x12

 
DEN 457.44

Количина на стоки
Достапно

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со модни книги Дахшунд од Винвуд Студио Канвас, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди