• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пирели Шкорпија нула цела сезона 235 55R V гума

Пирели Шкорпија нула цела сезона 235 55R V гума

 
DEN 5048.64

Количина на стоки
Достапно

Гума за сите сезони, Скорпион нула цела сезона е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SUV-а и нуди возачи максимизирани перформанси во суви, влажни и снежни услови. Гума за сите сезони, Скорпион нула цела сезона е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SUV-а и нуди возачи максимизирани перформанси во суви, влажни и снежни услови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди