• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дикис мажи и големи мажи опуштени се вклопуваат каменувани фармерки од тексас

Дикис мажи и големи мажи опуштени се вклопуваат каменувани фармерки од тексас

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Опуштено вклопување на вклопувањето на Стоунтер од Дикис во средна тежина, 100% памучен тексас е опремено со 5 класични џебови, плус двојна џеб и чекан од левата нога. Опуштеното вклопување обезбедува простор преку седиштето и бутот за полесно свиткување, стопирање и клекнување. Трикратното шевове додава издржливост, додека малку заострената нога се вклопува над чизмите. Џебот на монетата е намален за да одговара на мал џебен нож. Овој Jeanан е најдобар за својот квалитетен тексас и детали по цена што е пријателска за буџетот. Дикис мажи и големи мажи опуштени се вклопуваат во камења од столар на тексас.


Карактеристики на понудата

Слични понуди