• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Екена Мил работник 12 Долна ширина до 8 Топ ширина 4'H Занаетчиски класичен плоштад затегнат, мазен комплет за колони PVC, Prairie Capital & Prairie Base

Екена Мил работник 12 Долна ширина до 8 Топ ширина 4'H Занаетчиски класичен плоштад затегнат, мазен комплет за колони PVC, Prairie

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување и практично без одржување! Класичните колони за занаетчиски серии не се склони кон иста штета на животната средина како вистинското дрво, како што е разделување или пукање. Нивните зглобови за заклучување Е-З нема да се одвојат заради непропорционалните промени во димензиите на панелот. Кога се применуваат две палта на акрилна латекс боја, класичните колони за занаетчиски серии ќе испорачуваат години на услуга, како што вети нивната ограничена гаранција за живот против гниење, корозија и оштетување на влагата. ОСНОВА : 15 5/8 "Капа на надворешна ширина : 11 5/8 " Outisde ширина на дното на вратилото : 12 "Внатре во ширина Врвот на вратилото : 8 " Внатре во ширина направена од проширен клеточен ПВЦ. Подготвени за вашиот премиер и боја. Практично перформанси без одржување. Дизајнот на зглобот за заклучување E-Z ја прави инсталацијата ветре. Собрани околу структурна поддршка. Доаѓа со ограничена гаранција за живот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди