• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Оскар Мајер Природно нечистено говедско месо од говедско месо од говедско месо Франкс топли кучиња, КТ пакет

Оскар Мајер Природно нечистено говедско месо од говедско месо од говедско месо Франкс топли кучиња, КТ пакет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Подигнете го вашиот следен оброк со Оскар Мајер Природно избирање на бун-должина Ангус говедско месо, нечисто говедско месо, франкс, топли кучиња. Месото што се користи во нашите топли кучиња говедско месо од Ангус е 100% говедско месо од Ангус. Тие не содржат додадени нитрати или нитрити, освен оние што се случуваат природно во култивиран сок од целер. Oscar Mayer Angus Hot Dogs немаат вештачки конзерванси за да можете да уживате во одличниот вкус и квалитет. Секое топло куче со бун-должина Ангус совршено се вклопува во вашата пунџа по избор за да можете да уживате во секој залак. Искористете ги нашите топли кучиња за семејна скара, печете над кампот или едноставно гответе во кујната за брз и лесен оброк. Врзете го вашето топло куче со кечап и сенф, или обидете се со регионални омилени како чили или кисела зелка. Секој пакет со 8 точки со топли кучиња доаѓа во пакет со 14 унци за да ги задржи свежи во фрижидер. Еден 8 КТ пакет на Оскар Мајер Природни избираат бун-должина Ангус говедско говедско месо од говедско месо Франкс топли кучиња. Оскар Мајер Природно избира бун-должина Ангус говедско месо Неизвесно говедско месо Франкс Топлите кучиња не содржат вештачки состојки. Нема нуспроизводи и нема додадени нитрати или нитрити, освен оние што се случуваат природно во култивиран сок од целер. Користеното месо е 100% говедско месо Ангус. Уживајте во одличниот вкус што го сакате и квалитетот што го очекувате, без вина. Совршено за следната скара или семејна вечера. Целосно зготвените топли кучиња се идеални за брза подготовка и постојан вкус. Толку многу начини да го задржите Оскар со нашиот широк спектар на топли кучиња, ладни исечоци, сланови и плочи за закуска од месо. Snap & EBT квалификувана храна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди