• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Се прашуваат девојки на нација Тери Ропер, големини 4-16

Се прашуваат девојки на нација Тери Ропер, големини 4-16

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Сончев стил кој е симпатичен, обичен и подготвен за сè. Тери Ромпер на чудо нација е супер мека и сигурно ќе ја одржува удобна цел ден. Исклучиво на и. Повлечете стајлинг. Без ракави. Еластична половината со декоративен лак. 100% полиестер; Ребра : 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Тери Ромпер за девојчиња од чудо нација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди