• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ултралесни Врти Ролна

Ултралесни Врти Ролна

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

DAIWA QG750 е ролна со совршена големина за спарување со вашата ултра лесна прачка. Одлични се за таргетирање на пастрмка, панфиш и друга мала игра на лесна линија и се совршена ролна за риболов на мраз. QG750 има лесна композитна рамка, алуминиумска калем и преклопна рака и меки рачки на допир.Спецификации : - Тип На Вода : Слатководна-Техника : Вртење-Позиција На Рачката На Ролната : Сооднос Десно/Лево : 5.1 : 1-Стапка На Враќање : N/A-Систем За Сопирање : N/A-Број На Лежишта : 4 BB, 1rb-Капацитет На Плетенка( Дворови/lbs) : N/A - Моно Капацитет (Дворови/lbs) : 110/4 - Влечен Материјал : N/A - Max Влечење : 5.0 фунти.- Анти Обратна : Н/А-Тежина : 5.3 мл. Ултралесни Врти Ролна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди