• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шекспир грда тигар тигар Род, 6,5 '

Шекспир грда тигар тигар Род, 6,5 '

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Шекспир 2 п.п. Изградбата на празно ракување дава додадена јачина и чувствителност. Совет за брза акција и силен, засилен борбен задник додаваат на карактеристиките на шипката. Шекспир 2 п.п. Шекспир 2 парчиња грда тигар тигар, 6,5 ' : седишта на ролна со графит Фуџи со аспиратори со перничиња од не'рѓосувачки челик. Тешки засилени од не'рѓосувачки челик и врвови на врвови. Трајни, борбени должини Ева. Совет за брзо дејство и силен, засилен борбен задник. Одлично за големи риби од сом, ленти и риба со голема вода. Ексклузивна „Грда назад“ 60-дневна/5-годишна ограничена гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди