• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Халмарк Хари Потер кригла, Оз

Халмарк Хари Потер кригла, Оз

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Поставете го вашиот Хари Потер случајно додека пиете омилен пијалок од оваа керамичка кригла од Халмарк. Црвената чаша за кафе со црна рачка му оддава почит на момчето кое живееше со црни очила и дизајн на гром, прикажани во сјајно метално злато. Халмарк е ваш создавач на честитки, Божиќни украси, подароци и хартија за завиткување повеќе од 100 години. Ние се гордееме со тоа што им помагаме на поединците да се поврзат на вистински начин . Волшебни светски карактери, имиња и сродни индикации се © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. WB Shield : © & ™ wbei. Права за објавување © JKR. (S23) Hallmark Хари Потер кригла (очила и молња), 17 мл . црвената керамичка кригла Хари Потер има црна и златна дизајн на очила и лузна во форма на гром. На кригла : Хари Потер . Одлична идеја за подароци за fansубителите на книгите и филмовите на Хари Потер, и школата за вештерки и волшебство на Хогвортс . Немој микробранова. Само миење на рацете . Димензии на производот : приближно. 3,5 "W x 4,75" H.


Карактеристики на понудата

Слични понуди