• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цел на врвот на врвот

Цел на врвот на врвот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Системот на Triple Spinner Triple Triple Spinner има преносен, преклопен дизајн направен со цврст челик, за брзо поставување и заболување, обезбедувајќи ви алатки потребни за заострување на вашите вештини. Се користи со римфир .22 Кал. Пушки/пиштоли и воздушни пиштоли, нашиот систем е дизајниран да се прилагоди за употреба со системот за прилагодено целна цел EZ-AIM. 3 Цели за снимање се вртат кога се погодуваат, овозможувајќи ви да продолжите со снимањето за да помогнете во подобрување на вашата точност, конзистентност и доверба кога најмногу ви треба. Овие челични цели обезбедуваат дека го имате она што ви треба за да ги оспорите вашите способности, како и вашата имагинација. Станете креативни и останете на мета со EZ-Aim. Цел на Спинер на Ален со тешка должност : Две 2-1/4 "Цел на Спинер. Една цел од 1-1/2" Спинер. Преклопување на штанд-типот. Тешка челична конструкција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди