• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sofia Farmsенски женски, Мелиса Флејл Висок пораст влече на фармерки

Sofia Farmsенски женски, Мелиса Флејл Висок пораст влече на фармерки

 
DEN 399.68

Количина на стоки
Достапно

Удобност + стил = вашиот нов омилен пар фармерки. Фармерките на Софија Вергара Мелиса Флер се стилски одговор на вековното прашање ,? Што треба да носам денес? Одличен пар фармерки кои се ласкави и удобни. Вкупна победа за вашата гардероба. Ексклузивно во Para Nuestra Comunidad de Habla Hispana : la comodidad y el estilo se combinan para crear tus nuevos фармерки. Лос Jeansинс Мелиса Акампанадос де Софија Вергара син Уна Респаеста Елеганте А Ла Прегота Тргонионски : „�Qu� me pondr� hoy?“. Estos Jeans Atractivos y c�modos син Уна Викторија Вкупно пара ту Гардаропа. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36? Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина 4/ la Modelo viste una Talla 4. Приближно. In Seam : 33 "/ largo de Enterepierna aproximado : 33". Висок пораст; Тенок се вклопува низ половината и бутовите; разгорен од колено до пол/ цинтура алта; Talle Ajustado a la altura de la cintura y los muslos; Acampanado desde la rodilla hasta el ruedo. Повлечен стил; широка лента за половината/ f�cil de poner; Претана Анча. 2 џебови на грбот; Везени иницијали на половината на левата страна/2 Болсилос Трасерос; Incialies Bordadas en la parte posterior de la cintura. Зошто ќе го сакате : Повлечете ја леснотијата и вклопувањето што ќе се кае? Fallе се за inубите во удобноста, но продолжете да се враќате за стилот. con un atractivo talle. Te enumanar's de la comodidad, pero sobre todo de su gran dise�o. 52% памук/29% полиестер/18% вискоза/1% еластан/52% алгод; 29% Полистер; 18% вискоза; 1% еластано. Машина за перење/лавадо а m�quina. Увезено/de увозник. Софија фармерки од Софија Вергара Мелиса со високи фармерки со извлекување на половини за жени/ фармерки Мелиса де Цинтура Алта и Фонсис де Понер де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни? Носете нешто што апсолутно го сакате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди