• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Екена Милхаурд 1 8 W 69 H TRUE FIT PVC, три табли врамени одбор-N-Batten Sulters, Viridian Green

Екена Милхаурд 1 8 W 69 H TRUE FIT PVC, три табли врамени одбор-N-Batten Sulters, Viridian Green

 
DEN 6616.48

Количина на стоки
Достапно

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитните ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и опции за прилагодено дизајнирање, со неограничени карактеристики за прилагодување. Боите на дизајнерите нудат широк избор за да одговараат на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 16 1/8 "W x 69" H (секој бленда). Дизајнирано и собрано на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.


Карактеристики на понудата

Слични понуди