• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Обединети ткајачи Каледонија Авиана Фармхаус Медалјон Ранер, сина, 2'7 7'2

Обединети ткајачи Каледонија Авиана Фармхаус Медалјон Ранер, сина, 2'7 7'2

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Овој килим или тркач на преодна област е направена со 100 проценти олефин фриз за да обезбеди чиста издржливост. Користејќи нијанси на кобалт и морнарица сина за да фатите шарм во вашиот престој. Ова е обичен килим за координирање со кој било стил. Заедно со дизајнерскиот изглед и чувство, овој исклучителен килим е наменет за издржливост со поддршка од памук и е отпорен на дамки за потребите на вашиот животен стил. Дизајнер потресен изглед и чувство со убави мулти бои на морнарица сина и кобалт. Машина ткаена од олефин фриз за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.


Карактеристики на понудата

Слични понуди