• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски тркалезен врат, исечен на трим цветно чипка со кратки ракави со кратки ракави

Уникатни поволни цени, женски тркалезен врат, исечен на трим цветно чипка со кратки ракави со кратки ракави

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Чистата цветна чипка е шик и софистицирана бидејќи формира тркалезно деколте и кратки ширени ракави со раб на трепки на разгалени рабови. Овој прекрасен врв, во кој има клуч со затворање на еластична јамка во задниот дел, е совршен баланс на романтиката и леснотијата. Полу чиста материјал, врвот на резервоарот или врвот треба да се носи, кој не е вклучен во оваа облека. Спарете го овој чист чипка со врвот на Ками или врвот на резервоарот. Повод : шопинг, викенд, собирање, датира. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина S (висина 5'8 ", градите 34 1/2 инчи, половината 26 инчи, тежина 126 фунти). -Вистичар - Ширина на рамото 33 25 1/4 - - 14 1/2 S 35 27 - 15м - 37 - - 29 - 15 1/2 L 40 1/4 32 1/4 16 XL 45- - 38 - 16 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете Еве. Единствени поволни цени, женски тркалезен врат, исечен од цветна чипка кратка ракав Топ 80% памук 20% најлон. Увезено. Види преку. Флорална чипка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди