• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мир, Loveубов и соништа женска маичка за руно

Мир, Loveубов и соништа женска маичка за руно

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Здраво нов најдобар пријател. Мир, styубител на pulубов пуловер. Долги ракави со манжетни со ребра. 57% полиестер/25% памук/18% вискоза. Машина за перење. Увезени. Женска маичка за руно од мир, loveубов и соништа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди