• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сандали со високи потпетици со ласерски ласерски ласерски ласерски

Сандали со високи потпетици со ласерски ласерски ласерски ласерски

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Пролетта е тука и што е подобро да се ужива во тоа отколку со овие сандали со бујни потпетици. Завршено со геометриски отсечени горни, отворени потпетици и страничен патент за лесно вклучување и исклучување. Laserенски ласерски ласерски ласерски сандали со високи потпетици. Nubuck горната, гумена надворешна 3 -инчна пета.


Карактеристики на понудата

Слични понуди