• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Pangорџ машка вафли џогер за спиење

Pangорџ машка вафли џогер за спиење

 
DEN 543.84

Количина на стоки
Достапно

Седнете и опуштете се во овој плетен вафли со модерно џогер со модерно вафли. Дизајнирано со плетена ткаенина од вафли, можете да бидете уверени дека овие џогери ќе ве одржуваат пријатно кога ќе легнете дома или кога ќе спиете. Овие пантолони за спиење со џогер имаат 2 џебови од страничен цвест, летање со 1 копче, еластична ребра на половината со функционално влечење за удобност и прилагодливост, и еластични ребра плетени манжетни за глуждот за изглед на џогер. Овие разноврсни џогери се идеални за опуштање дома, одење во кревет или само висат со пријателите. Направени со лесна и дише плетена вафла измислица Овие модерни џогери нудат лесна подвижност и удобност за целодневно носење. Задржете се на овој плетен вафли со модерно џогер со модерно вафли, што е задолжително за оние пријатни и мрзливи денови. Georgeорџ машки вафли џогер за спиење Пант : Опуштено вклопување. Вклучен половината со влечење. Манжетни на дното на оставата, остава. Цврсти материи : 98% полиестер/ 2% спандекс; Heathers : 98% полиестер/ 2% спандекс. Понудени во најразлични карирани и цврсти материи на Хедер додека траат резервите. Машина за перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди