• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Stuple Industries елени шума природа вегетација животни и инсекти Фотографија златен плови врамен уметнички печатен wallид уметност

Stuple Industries елени шума природа вегетација животни и инсекти Фотографија златен плови врамен уметнички печатен wallид уметност

 
DEN 254.24

Количина на стоки
Достапно

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : животно, елен, цицач, диви животни, растенија, дрво, антилер, вегетација, пасење, природа, фотографија. Дизајн од Денис Фрејс.


Карактеристики на понудата

Слични понуди