• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нема граници со долг ракав опуштен памук полиестер пакет со худи

Нема граници со долг ракав опуштен памук полиестер пакет со худи

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Покажете го вашето уникатно чувство за стил со оваа машка руно худи од без граници. Ова нема граници со качулка со ништо. Фрли го сам, или над омилената мета. Потоа, спарете го со неколку патики за стилски ансамбл. Ова без граници Худи е разноврсна, а одлично парче гардероба во текот на целата година. Оваа качулка е изработена од мека и дише ткаенина, па затоа е да станете ваша омилена качулка. Прикачен аспиратор со влечење. Долги ракави. Повлечен стил. Кенгур преден џеб. Ребрести плетени манжетни и дното на лентата. Ткаенина од руно. 60% памук 40% полиестер. Машина за перење. Направено во Никарагва.


Карактеристики на понудата

Слични понуди